Reza Mousavikhah

داستان من:

من رضا موسوی‌خواه هستم.

 

در دوران دانشجویی‌ و بعدها که به عناوین مختلف در ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی مشغول بودم، می‌دیدم که خیلی‌ها با نرم‌افزارهای اداری مشکل دارند. علی‌رغم این‌که اکثر افراد آموزش‌هایی برای کار کردن با این‌‌گونه نرم‌افزارها دیده بودند، اما ظاهرا دانش و مهارت کافی را برای حل مسایل روزمره کاری و حتی شخصی نیاموخته بودند. من در نکته‌یار مدرس نرم‌افزارهای حوزه اداری و مدیر تولید محتوا هستم و با استفاده از تجربه‌های عملی و سابقه تدریس‌ام در حال طراحی و بازآفرینی آموزش‌هایی هستم که کاملا عملیاتی و کاربردی باشند.

 

ما در نکته‌یار قصد داریم برای کسانی که می خواهند به صفر تا صد نرم‌افزارهای اداری تسلط پیدا کنند دوره‌های آچارفرانسه اکسل را تولید کنیم. همچنین، برای کسانی که می‌خواهند به مهارت‌هایی مسلط شوند که آن‌ها را متمایز و حرفه‌ای نشان دهد دوره‌های مهارت‌های حرفه‌ای را طراحی کردیم. در این دوره‌ها علاوه بر پرداختن به ابزارهای حرفه‌ای و کاربردی به مثال‌های کاملا عملیاتی هم خواهیم پرداخت.

 

هدف ما از تولید تمامی این دوره‌ها اینه که با توجه به اصول آموزش صحیح و افزایش مهارت‌های فردی دانشجویان نکته‌یار، آن‌ها را به متخصصان فوق ستاره‌ای تبدیل کنیم که در زندگی شخصی‌ فردی تاثیرگذار و در زندگی حرفه‌ای متخصصی همه‌فن‌حریف‌اند که می‌تونند با به‌کار بستن آموزش‌های عملیاتی‌ای که فراگرفته‌اند تمامی مشکلات‌شان را شخصا حل کنند. این تسلط به نرم‌افزار علاوه بر افزایش عملکرد به ارتقای اعتبار و رتبه شغلی هم منجر خواهد شد.

 

در این مسیر من و تیم نکته‌یار در کنار تمامی دانشجویان عزیزمان هستیم تا علاوه بر راهنمایی‌های آموزشی در حوزه نرم‌افزارها و مهارت‌های اداری، بتونیم در رسیدن به یک زندگی شخصی و شغلی منظم، پرنشاط و پرانرژی به آن‌ها کمک کنیم.