Amir Mozaffar Moezzi

داستان من:

من امیرمظفر معزی هستم.

 

مسئولیت‌هایی که فعلا در نکته‌یار به عهده من گذاشته شده همکاری به‌عنوان مدرس، مدیر و مدیر فنی سایته. زمینه پژوهش، فعالیت و تدریسم طراحی صفحات وب، دیجیتال مارکتینگ، نرم‌افزارهای اداری و رشد فردی در حوزه کسب‌وکاره. اینجام تا در کنار دیگر افراد تیم نکته‌یار در حد توانم کمک کنم مسیر آموزش‌های کسالت‌بار و طولانی معمول به‌خصوص در حوزه نرم‌افزار را که بدون در نظر گرفتن توانایی‌ها و نیازهای واقعی افراد و صرفا بر اساس یک سری سرفصل‌های متداول تولید و عرضه می‌شند به آموزش‌‌هایی پویا، منعطف و هوشمندانه تبدیل کنیم. آموزش‌هایی که در مسیر نیازهای واقعی مخاطبان و در تمامی سطوح قابل استفاده باشند. ما سعی می‌کنیم بدون درگیر کردن دانشجویان با پیچیدگی‌های غیرضروری به رشد و پیشرفت حقیقی آنها در کارهای مورد نظرشان کمک کنیم.

 

به‌نظر من دلیل اصلی مشکلات در یادگیری نرم‌افزارها یا توقف پیشرفت در کارهای فردی موضوعاتی مشترک‌اند. ترس از ناشناخته‌ها، نداشتن درک صحیح از توانایی فردی و کار مورد نظر باعث می‌شه اغلب افراد مسیر یادگیری و رشد را اشتباه برن و در نهایت آن را بدون نتیجه یا نیمه‌کاره رها کنن، درحالی‌که چیزی که باید متوقف بشه یادگیری غیر اصولی و بی‌نظمی ذهنی و عملی در افراده و چیزی که نیاز به جایگزینی دارد تلاش برای شناخت و درک هر موضوع چالش‌برانگیز  به‌جای ترس از ناشناخته‌ها به کمک افراد کاربلد آن حوزه است. البته انتخاب یک مسیر صحیح و آموزش خوب چالش بزرگ و مهمی محسوب می‌شه.

 

من و همکارانم در وب‌سایت نکته‌یار بارها با این چالش‌ها و دغدغه‌ها به‌صورت شخصی و تیمی برخورد کردیم. هدف ما از تاسیس این سایت کمک به شما عزیزانه تا نه تنها آموزش‌های مورد نظرتان را به‌صورت کاملا اصولی دنبال کنید، بلکه هم‌زمان با آموزش‌های فنی و مهارتی به نظم و آرامش ذهنی و عملی در کنار شناخت و باور توانایی‌هایتان دست پیدا کنید. خواسته قلبی ما اینه که در نهایت دانشجویان نکته‌یار در مواجهه با پروژه‌های واقعی بتونند مستقل و بی‌نیاز از دیگران مثل یک حرفه‌ای رفتار کنند و دیگران بهشون به چشم فردی خبره و گره‌گشا نگاه کنند. همین رویکرد باعث شد تا نام دوره‌های سطح اپراتوری را آچارفرانسه بذاریم که البته در کنار دوره‌های مهارتی هدف نهایی ما را تامین می‌کنند. در پایان باید بگم با اینکه ما تمام تلاش‌مان را برای تبدیل دانشجویان نکته‌یار به متخصصانی فوق ستاره می‌کنیم، اما در نهایت همه چیز به باور و تلاش خودتان بستگی دارد.

 

مثل یک دوست صمیمی تا حرفه‌ای شدن در کنارتان هستیم. امیدواریم با نظرات ارزشمندتان هر روز به بهتر شدن ما کمک کنید.