نکات ویندوز 10: سطح پایه

نکات ویندوز 10: سطح پایهReviewed by ادمین نکته یار on Jun 7Rating:
(Visited 24 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: تنظیم پس زمینه میز کار (Desktop Background)

در این آموزش نکاتی در رابطه با تنظیم پس زمینه میز کار (Desktop Background)را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 11 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: تنظیم تاریخ و ساعت

در این آموزش نکاتی در رابطه با تنظیم تاریخ و ساعت را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 14 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: آشنایی با سطل بازیافت (recycle bin) و تنظیمات آن

در این آموزش نکاتی جهت آشنایی با سطل بازیافت (recycle bin) و تنظیمات آن را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 15 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: نحوه انتخاب چند فایل یا فولدر

در این آموزش نکاتی در رابطه با نحوه انتخاب چند فایل یا فولدر را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 23 times, 1 visits today)

نکات ویندوز 10: تغییر نشانه گر ماوس (Pointer)

نکات ویندوز 10: تغییر نشانه گر ماوس (Pointer)Reviewed by سید رضا موسوی خواه on Jun 28Rating: 5.0نکات ویندوز 10: تغییر نشانه گر ماوس (Pointer)در این آموزش از سری آموزش های نکات ویندوز 10 نکاتی در رابطه با تغییر نشانه گر ماوس (Pointer) را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد.در این قسمت از سری آموزش های […]

نکات ویندوز 10: نمایش تمامی اعداد بصورت فارسی

در این آموزش نکاتی در رابطه با نمایش تمامی اعداد بصورت فارسی در ویندوز را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 35 times, 1 visits today)

نکات ویندوز 10: تغییر آیکن فولدر ها

در این آموزش نکاتی در رابطه با تغییر آیکن فولدر را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 172 times, 1 visits today)

نکات ویندوز 10: افزودن زبان فارسی

در این آموزش نکاتی در رابطه با افزودن زبان فارسی به کیبورد را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 66 times, 1 visits today)

نکات ویندوز 10: تغییر پرینتر پیش فرض

در این آموزش نکاتی در رابطه با تغییر پرینتر پیشفرض را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 43 times, 1 visits today)

نکات ویندوز 10: افزودن و حذف آیکان در دسکتاپ

در این آموزش نکاتی در رابطه با حذف و اضافه کردن آیکن های دسکتاپ را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 48 times, 1 visits today)
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON