نکات ویندوز 10: سطح متوسط

نکات ویندوز 10: سطح متوسطReviewed by ادمین نکته یار on Jun 7Rating:
(Visited 26 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: تغییر نام و برچسب الفبایی درایوها

در این آموزش نکاتی در رابطه با تغییر نام و برچسب الفبایی درایوها را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 12 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: تغییر اندازه آیکن های دسکتاپ

در این آموزش نکاتی در رابطه با تغییر اندازه آیکن های دسکتاپ را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 15 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: مرتب سازی آیکن های دسکتاپ و تغییر چیدمان آنها

در این آموزش نکاتی در رابطه با مرتب سازی آیکن های دسکتاپ و تغییر چیدمان آنها را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 19 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: ایجاد حساب کاربری در ویندوز و تنظیمات آن

در این آموزش نکاتی در رابطه با ایجاد حساب کاربری در ویندوز و تنظیمات آن را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 20 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: معرفی مدیریت وظیفه ها (task manager) و کاربردهای آن

در این آموزش نکاتی در رابطه با معرفی مدیریت وظیفه ها (task manager) و کاربردهای آن را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 22 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: حذف فایل های زائد و افزایش بهره وری عملکرد هارد دیسک و ویندوز با Disk Cleanup

در این آموزش نکاتی در رابطه با حذف فایل های زائد و افزایش بهره وری عملکرد هارد دیسک و ویندوز با Disk Cleanup را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 25 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: مرتب سازی و افزایش بهره وری عملکرد هارد دیسک و ویندوز با Disk Defragment

در این آموزش نکاتی در رابطه با مرتب سازی و افزایش بهره وری عملکرد هارد دیسک و ویندوز با Disk Defragment را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 25 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: تنظیم autoplay(راه انداز خودکار) دستگاه های متصل شده

در این آموزش نکاتی در رابطه با تنظیم autoplay(راه انداز خودکار) دستگاه های متصل شده را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 26 times, 1 visits today)

نکات ویندوز: دسترسی فایل اکسپلورر به this pc به جای quick access

در این آموزش نکاتی در رابطه با دسترسی فایل اکسپلورر به this pc به جای quick access را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد. (Visited 30 times, 1 visits today)

نکات ویندوز 10: Action center و حذف نوتیفیکیشن (پیغام های ویندوز)

نکات ویندوز 10: Action center و حذف نوتیفیکیشن (پیغام های ویندوز)Reviewed by سید رضا موسوی خواه on Jun 30Rating: 5.0نکات ویندوز 10: Action center و حذف نوتیفیکیشن (پیغام های ویندوز)در این آموزش از سری آموزش های نکات ویندوز 10 نکاتی در رابطه با Action center و حذف نوتیفیکیشن (پیغام های ویندوز) را باهم مورد بررسی […]
LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON