اپیزود:
نکات ورد: فعالسازی و تنظیمات خط کش نکات ورد: شماره گذاری صفحات به کمک page number نکات ورد: آشنایی با قابلیت های undo و redo نکات ورد: تنظیم راست نویس و چپ نویس بودن سند نکات ورد: آشنایی با جعبه ابزار دسترسی سریع (quick access) و شخصی سازی آن نکات ورد: آشنایی با جعبه ابزار ribon و شخصی سازی آن نکات ورد: تنظیمات عمومی نمایش متن نکات ورد: آشنایی با ایجاد، ذخیره و بازیابی سند نکات ورد: طراحی تیتر گرافیکی توسط ابزار word art نکات ورد: ذخیره سازی خودکار سند نکات ورد: تغییر رنگ پس زمینه سند جهت جلوگیری از خستگی چشم هنگام ویرایش نکات ورد: ساخت اشکال مفهومی به کمک smart art نکات ورد: آموزش تقسیم صفحه به دو یا چند ستون در سند در ورد نکات ورد: آموزش فارسی سازی اعداد و نگارش فارسی اعداد در ورد نکات ورد: آموزش حذف یک صفحه در سند در ورد نکات ورد: آموزش افزودن صفحه جدید به سند در ورد نکات ورد: آموزش تنظیمات ظاهری جدول در ورد نکات ورد: آموزش تنظیمات نمایش متن در خانه های جدول در ورد تست سری ها نکات ورد: آموزش رسم جدول توسط ابزار insert table در ورد نکات ورد: انتخاب متن نکات ورد: انواع حالت های نمایشی سند و ابزار zoom نکات ورد: ایجاد حاشیه برای صفحات توسط ابزار pageborder نکات ورد: درج نمادها توسط ابزار symbols نکات ورد: افزودن عکس از صفحه نمایش (screenshot) نکات ورد: افزودن عکس به سند نکات ورد: ترسیم اشکال (shapes) نکات ورد: آشنایی با کاراکتر های ویژه در پاراگراف بندی و تنظیمات آنها نکات ورد: تنظیمات مربوط به پاراگراف ها نکات ورد: مرتب سازی عناصر جدول نکات ورد: تبدیل جدول به متن نکات ورد: تبدیل متن به جدول نکات ورد: ایجاد فهرست برای یک فایل نکات ورد: تایپ نیم فاصله نکات ورد: ویرایش چند قسمت از یک سند بصورت همزمان نکات ورد: واتر مارک صفحه نکات ورد: تنظیمات تخصصی شماره صفحه یا page number نکات ورد: آموزش ساخت لینک توسط ابزار hyperlink در ورد نکات ورد: آموزش جستجو در سند توسط ابزار find در ورد نکات ورد: آموزش جایگزینی متن توسط ابزار replace در ورد نکات ورد: آموزش تنظیم تخصصی ویژگی های text box در ورد نکات ورد: آموزش ترکیب و تقسیم خانه های جدول در ورد نکات ورد: آموزش نحوه استفاده ابزار text box در ورد نکات ورد: آشنایی و کار با بوکمارک ها (Bookmark) نکات ورد: ایجاد یادداشت توسط ابزار comments

نکات ورد: آموزش ترکیب و تقسیم خانه های جدول در ورد

نکات ورد: آموزش ترکیب و تقسیم خانه های جدول در وردReviewed by سید رضا موسوی خواه on Jun 6Rating: 5.0نکات ورد: آموزش ترکیب و تقسیم خانه های جدول در ورددر این آموزش نکاتی در رابطه با آموزش ترکیب و تقسیم خانه های جدول در ورد (word) را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در این قسمت از سری آموزش های کانال نکات ورد خواهید دید: آموزش ترکیب و تقسیم خانه های جدول ورد ایجاد شده

در این آموزش نکاتی در رابطه با آموزش ترکیب و تقسیم خانه های جدول در ورد (word) را باهم مورد بررسی قرار خواهیم داد و بامثالی یادخواهیم گرفت که چگونه جدول هایی با سطر ها و ستون های نامتعارف بسازیم و با ترکیب و تقسیم دو یا چند خانه، به جدول دلخواه خود برسیم.

 

لازم به ذکر است آموختن مطالب ارائه شده در این آموزش و تمامی آموزش های ارائه شده در کانال های وبسایت نکته یار، در تمامی سطوح آموزشی نیازمند هیچگونه پیش زمینه و دانش پایه در حوزه مورد آموزش نیست. اساسا تمامی قسمت های ارائه شده بصورت مستقل و صفر تا صد موضوع مورد بحث می باشند.

 

طبقه بندی سطوح آموزشی در این کانال:

شما می توانید با مراجعه به سطوح مختلف دسته بندی شده کانال با استفاده از لینک های ذیل و یا تب لیست پخش کانال از محتوای آموزشی قسمت های دیگر این سری آموزشی نیز بهره مند شوید.

• نکات ورد: سطح پایه

√ نکات ورد: سطح متوسط

• نکات ورد: سطح پیشرفته

• نکات ورد: سطح حرفه ای

 

هدف از ایجاد این کانال و اساسا کانال های آموزشی در وبسایت نکته یار چیست؟

هدف از ایجاد این کانال تولید محتوای آموزشی غالبا رایگان نکته به نکته و مستقل از هر نوع پیش زمینه آموزشی در حوزه مورد بحث است. هر قسمت از آموزش های این کانال در تمامی سطوح پایه، متوسط، پیشرفته و حرفه ای، امکان فراگیری محتوای آموزشی بدون نیاز به دانش قبلی و پایه در حوزه موضوع اصلی مورد بحث را در اختیار شما می گذارد. همچنین این کانال به دنبال ارائه محتوای آموزشی بروز و با پوشش حداکثری نکات کاربردی و کلیدی و ارائه آنها به ساده ترین و سریعترین شکل ممکن است.

 

برخی از ویژگی های آموزش های وبسایت نکته یار:

وبسایت نکته یار در راستای احترام به شما مخاطبان گرامی و فراهم آوردن هرچه بهتر نیازمندی های آموزشی شما و ایجاد حس اعتماد در و راحتی هر چه بیشتر در زمینه کاربری اهداف گوناگونی را دنبال می کند.

یکی از خاص ترین ویژگی های آموزش های ارائه شده در کانال های نکته یار شیوه ساخت و تولید محتوای آنها به صورتی است که شما عزیزان امکان بهترین حالت مشاهده محتواهای ویدیویی را در گوشی های هوشمند که صفحات نمایشی غالبا کوچک را دارا هستند می باشد. بدین صورت که وبسایت نکته یار با انجام تست های گوناگون پیش از ضبط هر قسمت از آموزش ها از امکان بهترین و با کیفیت ترین حالت مشاهده محتوای ویدیویی در گوشی های هوشمند توسط کابران اطمینان حاصل می کند. همچنین نه تنها در ارتقاء حداکثری کمی و کیفی آموزش ها کوشا است بلکه به راحتی و آسایش هر چه بیشتر مخاطبان خود می اندیشد.

نکته یار از هر نوع اتلاف وقت و سردرگمی مخاطبان خود جلوگیری کرده و قدم به قدم آنان را در حل مشکلات روزمره در حوزه های آموزشی تحت پوشش وبسایت نکته یار، یاری می کند.

شما عزیزان با ارسال نظرات ارزشمند خود می توانید ما را در راستای تولیدات با کیفیت تر و کاربردی تر همراهی کنید. همچنین در صورت نیاز به سری نکات آموزشی در زمینه های مختلف می توانید از طریق صفحه تماس با ما با نکته یار در ارتباط باشید تا با برگزاری نظر سنجی و در صورت استقبال کاربران در خصوص آن موضوع اقدام به تولید هدفمند در رابطه با نیازمندی های آموزشی شما عزیزان را در دستورکار قرار دهد.

 

توصیه همیشگی نکته یار به شما عزیزان این است: فردا دیره، همین الان یادبگیر!

 

بازگشت به صفحه اصلی کانال

همه کانال های نکته یار

 

 

(Visited 32 times, 1 visits today)

شما ممکن است علاقه مند باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =

LINKEDIN
INSTAGRAM
SOCIALICON