دوست عزیز، لطفاً با دقت این مطلب رو مطالعه کنید و بعد ثبت‌نام و خرید از سایت رو شروع کنید.

شرایط و قوانین ثبت‌نام و استفاده از نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین

برای اینکه بتونیم در محیطی امن و به شکلی عادلانه خدمات خودمون رو مثل هر سرویس‌دهنده‌ی دیگه‌ای که به مخاطبانش احترام میگذاره، به بهترین شکل ممکن به شما همراهان و کاربران عزیز ارائه کنیم قطعاً نیازمند داشتن قوانین و شرایط روشن و شفافی هستیم با تعاریف دقیق از اینکه قوانین و شرایط استفاده از خدمات و بستر وبسایت نکته‌یار دقیقاً شامل چه مواردی هستند. بخش مهمی از شرایط و قوانینی که وبسایت آموزشی نکته‌یار طبق اون‌ها خدمات خودش رو ارائه میده در ادامه مندرج شده. بدیهیه که ثبت‌نام در نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین و استفاده از خدمات رایگان و یا قابل خرید نکته‌یار قطعاً به معنای قبول تمامی شروط و قوانین مندرج در این صفحه است. پس از شما تقاضا می‌کنیم برای اطمینان از محفوظ بودن حقوق خودتون و حفظ حقوق دوستدارانتون در تیم آموزشی نکته‌یار چند دقیقه‌ای از وقتتون رو به مطالعه‌ی این متن اختصاص بدید. پیشاپیش از صبر و حوصله‌ای که به خرج میدید ممنونیم و پیوستنتون رو به خانواده‌ی گروه آموزشی وبسایت‌ نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین خیر مقدم میگیم.

 

با این اصطلاحات آشنا شویم:

 • نکته‌یار یک بستر یادگیری برای دوره‌های آموزشی به صورت حضوری یا غیرحضوری می‌باشد.
 • کاربر عضو، شخص حقیقی یا حقوقی می‌باشد که در وبسایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین حساب کاربری ایجاد کرده باشد.
 • کاربر غیر عضو، شخص حقیقی یا حقوقی می‌باشد که در وبسایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین حساب کاربری نداشته و صرفا استفاده‌کننده از وبسایت می‌باشد.
 • “یادگیرنده یا دانشجو”ی کاربر، عضوی می‌باشد که حداقل در یک دوره از مجموعه دوره‌های آموزشی نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین ثبت‌نام کرده باشد.
 • “مدرس” کاربر، عضوی می‌باشد که حداقل یک دوره‌ی آموزشی در نکته‌یار به نام او منتشر شده باشد.
 • این قوانین متناسب با هر عنوان و محتوای ذیل آن شامل حال تمامی کاربران عضو و غیر عضو می‌باشد.

شرایط عمومی

کاربر وبسایت

تمام افرادی که حداقل سن آنها در زمان ثبت نام ۱۸ سال تمام باشد به صورت مستقل می‌توانند حساب کاربری ایجاد نمایند. در غیر این صورت با آگاهی و نظارت سرپرست قانونی یا والدین خود که بالای ۱۸ سال تمام دارند، این کار را انجام داده و آن افراد مسئول فعالیت‌های کاربر می‌باشند.

حساب کاربری

 • برای اکثر فعالیت‌های خود نظیر خرید یا شرکت در دوره یا ارائه‌ی یک دوره به یک حساب کاربری نیاز دارید. وارد کردن اطلاعات درست و یک ایمیل یا شماره موبایل معتبر الزامی می‌باشد. حتما از یک گذرواژه‌ی مطمئن استفاده کنید. می‌توانید از این مقاله در جهت انتخاب و حفظ یک گذرواژه‌ی عالی کمک بگیرید.
 • از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید، زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می‌گردد.
 • در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه‌ی شما به اطلاعات کاربری شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به ما گزارش دهید.
 • در مواردی که اختلافات به وجود آمده ناشی از به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربری خود با دیگران باشد نکته‌یار وظیفه‌ای نداشته و مسئولیت حل اختلاف با خودتان می‌باشد.
 • در صورت نقض قوانین یا ایجاد هرگونه تهدید یا خطر احتمالی از طرف حساب کاربری شما، دسترسی شما به حساب کاربری محدود یا لغو می‌گردد.
 • استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سوء استفاده‌های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن حساب کاربری می‌گردد. بدیهی است مسئولیت خسارات ناشی از این امر به‌صورت کامل به عهده‌ی کاربر خاطی خواهد بود.

حریم خصوصی شما

در صورت درخواست هرگونه اطلاعات خصوصی شما نظیر شماره تلفن همراه، آدرس و یا ایمیل معتبر در فرآیند ثبت‌نام دوره یا وبسایت، این اطلاعات نزد ما محفوظ مانده و در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به جز در مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذی‌صلاح الزام‌آور باشد قرار نخواهد گرفت.

محتوای منتشرشده توسط خود شما بر روی وبسایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین از این بند مستثنی است و می‌تواند در اختیار اشخاص ثالث قرار گیرد.

حقوق مالکیت معنوی

 • شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده‌ها و هرگونه محتوا برای ما، به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به‌اشتراک‌گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی را خواهید داد.
 • وبسایت و کلیه‌ی مطالب، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن (شامل و نه محدود به همه اطلاعات، متن، فیلم‌ها، تصاویر، فایل تصویری و صوتی، طراحی‌ها و ایده‌ها )، متعلق به نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین می‌باشد و از قانون کپی‌رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند.
 • شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده از هرگونه اطلاعات و محتوای وبسایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین را برای استفاده‌ی تجاری یا بازنشر ندارید.
 • تمام اطلاعاتی که ما در وبسایت جمع‌آوری می‌کنیم زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی می‌باشد.
 • شما حق استفاده از بخشی از فیلم‌ها، تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده‌ی تجاری یا بازنشر آن را نخواهید داشت.
 • شما حق استفاده از برند نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین، لوگو، تمامی اسامی مرتبط، نشانه‌ها، نام دوره‌ها ، شعارها، نام دامنه و دیگر مشخصات مربوط به نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین را نخواهید داشت و حق مالکیت معنوی آن برای تیم نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین محفوظ خواهد بود. در صورت نیاز با اجازه‌ی کتبی می‌توانید از لوگو استفاده نمایید. لوگوی نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین را می‌توانید از اینجا بردارید.
 • در صورت مشاهده‌ی هرگونه محتوایی که ناقض مالکیت معنوی برای مؤلف اثر می‌باشد و در وبسایت ما مشاهده می‌شود را همراه با این فرم برای ما ارسال نمایید.

اعلام نظر و نقد یا پیشنهاد

 • در صورت مشاهده‌ی هرگونه از موارد زیر در نظرات ارائه شده توسط شما، آن نظر حذف خواهد گردید و در صورت تکرار، حساب کاربری شما بسته خواهد شد:
 • هرگونه نشر محتوا بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا بر خلاف قوانین جرایم اینترنتی
 • نشر محتوای نادرست، گمراه‌کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه
 • هرگونه توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آنها
 • محتوای حاوی ویروس، جاسوس‌افزار و موارد مشابه
 • هرگونه محتوا حاوی هرزنامه
 • اطلاعات شخصی یا حساس افراد ثالث

امنیت وبسایت

شما تعهد داده‌اید:

 • هیچ‌گونه کاری که باعث از کار افتادن، یا آسیب و حمله به وبسایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین شود را انجام ندهید.
 • از هیچ‌گونه ربات یا نرم‌افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه و یا رسیدن به یک هدف غیرقانونی یا نقض قوانین وبسایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین استفاده نکنید.
 • از هیچ‌گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه دیگر برای آسیب رساندن به وبسایت استفاده ننمایید.
 • بدون اطلاع قبلی از دادن هایپرلینک‌های بیش از حد معمول خودداری نمایید.
 • لینک های ثالث در وب سایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین

اگر وبسایت حاوی لینک به سایت‌های دیگر و منابع ارائه‌شده توسط اشخاص ثالث باشد، این لینک‌ها فقط برای راحتی شما ارائه می‌شوند. ما هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت یا منابع و نیز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آنها و یا از دست دادن یا خسارت ناشی‌ به علت استفاده‌ی شما از آنها را نداریم.

پیوند به وبسایت ما

شما مجاز به دادن لینک به صفحه‌ی اصلی نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین هستید به شرطی که: اولا قانونی و بدون خطا باشد و ثانیا لینک دادن به معنای تأیید کردن شما توسط نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین نباشد.

تغییرات

ما می‌توانیم در هر زمان سیاست‌های سایت خود را تغییر دهیم. تغییرات اطلاع‌رسانی شده و در صورت ادامه استفاده شما از وبسایت به معنای پذیرش سیاست‌های جدید از طرف شما می‌باشد.

 

 

 

شرایط “یادگیرنده”

هر یادگیرنده علاوه بر قبول شرایط عمومی مندرج در این صفحه، ملزم به رعایت قوانین این بخش می‌باشد.

قیمت‌گذاری دوره

قیمت دوره‌ها بر اساس موافقت‌نامه‌ی مدرسان و سیاست قیمت‌گذاری نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین تعیین می‌گردد. تبلیغات و فروش دوره‌ها بر عهده‌ی نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین می‌باشد. همچنین برخی از قیمت‌های ارائه شده بنا به سیاست‌های تشویقی و تبلیغاتی ما برای کاربران عضو نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین متفاوت از کاربران غیر عضو می‌باشد. می‌خواهم عضو تیم نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین باشم.

ثبت‌نام دوره

هر دوره‌ای که در نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین منتشر می‌گردد حاوی یک موافقت‌نامه از مدرس یا منتشرکننده‌ی آن خواهد بود که به نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین اجازه‌ی انتشار آن در وبسایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین و در اختیار گذاشتن آن برای مخاطبانی که در آن دوره ثبت‌نام کرده اند را می‌دهد، ولی شما به عنوان استفاده‌کننده به هیچ عنوان اجازه‌ی نشر یا فروش آن را نخواهید داشت.

پرداخت

 • برای استفاده از دوره‌های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه‌ی آن به شکل پرداخت اینترنتی یا استفاده از اعتبار خود می‌باشید. روش‌های پرداخت ما امن و معتبر می‌باشند و شما توافق می‌کنید که از درگاه‌های غیر امن به هیچ عنوان پرداختی انجام ندهید. برای مطمئن شدن از هرگونه پرداخت امن اینترنتی این مقاله را حتما بخوانید.
 • بعضا اعتبارات هدیه‌ای که به حساب کاربری شما تعلق می‌گیرد ممکن است دارای بازه‌ی زمانی مشخصی برای استفاده باشد و در صورت اتمام مهلت آن، اعتبار هدیه کسر می‌گردد. با عضویت در نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین این هدایا را از دست ندهید.
 • پرداخت هزینه‌ی دوره بر اساس ریال می‌باشد. در صورت تبدیل ارزهای دیگر به ریال هزینه‌های ناشی از تبدیل به عهده‌ی شما  می‌باشد.

بازگشت وجه

 • بازگشت وجه برای دوره‌های غیرحضوری تا ۴۸ ساعت پس از خرید دوره و به شرط عدم دانلود حداقل ۲۰درصد محتوا و ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی مدرس یا سرفصل‌های ارائه‌شده امکان پذیر می باشد.
 • بازگشت وجه برای برای دوره‌های حضوری بلافاصله پس از پایان اولین جلسه و به شرط ارائه‌ی دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی مدرس یا سرفصل‌های ارائه‌شده امکان‌پذیر می‌باشد.
 • در صورت ارائه‌ی درخواست بازگشت وجه تا ۲۴ ساعت پس از آن برای تأیید شدن درخواست شما با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت مورد تأیید قرار گرفتن درخواست شما وجه مورد نظر تا ۴۸ ساعت بعد به حساب کاربری شما به صورت اعتبار افزوده می‌شود.

پشتیبانی دوره‌ها

می‌توانید سؤالات خود برای دوره‌ی خریداری شده را به‌صورت ارسال تیکت بپرسید و همچنین در مورد دوره نظر دهید. ممکن است دوره‌هایی شامل تکالیف یا آزمون باشند که نحوه‌ی ارسال آن هم به تناسب دوره مشخص می‌گردد. می‌خواهم با ارسال تیکت آشنا شوم.

تأمین ابزارها یا نرم‌افزارهای لازم برای شرکت در یک دوره به عهده‌ی شما می‌باشد.

محتوای در اختیار گذاشته شده‌ی دوره

مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره‌ها که به شکل فایل‌های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم در اختیار شما قرار می‌گیرد متعلق به نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین می‌باشد و یادگیرنده حق هیچ‌گونه کپی‌برداری، تغییر، ویرایش و اقتباس آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین هر شکلی از در اختیار قرار دادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض،نشر و بازتوزیع غیرقانونی می‌باشد. این کار نه تنها نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین را تضعیف بلکه حقوق مدرس و دیگر یادگیرنده‌ها را خدشه‌دار می‌کند.

شرایط “مدرس”

هر مدرس علاوه بر قبول شرایط عمومی مندرج در این صفحه، ملزم به رعایت قوانین این بخش و “توافق‌نامه‌ی خصوصی مدرس” می‌باشد.

ارائه‌ی دوره

اقرارنامه‌ای جهت عدم نقض حقوق مالکیت معنوی دیگران برای ارائه‌ی هر دوره‌ی جدید ارائه خواهید داد.

برای رونمایی از دوره‌های جدید، باید همکاری‌های لازم با تیم مارکتینگ انجام گیرد.

پشتیبانی دوره

مدرس دوره، مسئول اول پاسخگویی و پشتیبانی در خصوص تیکت‌های ارسالی و یا ارزیابی تمرین‌ها، تکالیف و آزمون‌ها می‌باشد. در غیر این صورت بر اساس توافق‌نامه‌ی خصوصی نوشته شده با مدرس رفتار می‌گردد.

می‌توانید با ثبت‌نام‌کنندگان دوره‌ی خود از طریق وبسایت ارتباط داشته باشید. نظرات، سؤال، پاسخ و هرگونه محتوای ارسالی دیگر باید تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد.

محتوای تولیدی دوره

مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره‌ها که به شکل فایل‌های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم در اختیار نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین قرار می‌گیرد متعلق به نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین می‌باشد و مدرس حق هیچ‌گونه کپی‌برداری، تغییر، ویرایش و یا اقتباس آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین هر شکلی از در اختیار قرار دادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض،نشر و بازتوزیع غیرقانونی می‌باشد.

محتوای تولیدی شما نباید….. باشد:

 1. برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا خلاف قوانین جرایم اینترنتی
 2. نادرست، گمراه‌کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه
 3. حاوی توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آنها
 4. حاوی ویروس، جاسوس‌افزار و موارد مشابه
 5. حاوی هرزنامه
 6. حاوی اطلاعات شخصی یا حساس افراد ثالث
 7. ناقض حق مالکیت افراد ثالث

حق مالکیت دیگر مدرسان

 • اگر یکی از مدرسان نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین دوره‌ای را منتشر کرده که حق کپی‌رایت شما را نقض می‌کند این فرم را تکمیل و برای ما ارسال کنید. مدرسان باید به حقوق مالکیت معنوی یکدیگر احترام بگذارند.
 • اگر مشخص گردد که دوره یا محتوای ارائه شده‌ی شما ناقض قوانین یا حقوق دیگران می‌باشد محتوای شما از وبسایت حذف و اجازه‌ی فعالیت در وبسایت نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین از شما سلب می‌گردد.

توافق‌نامه‌ی خصوصی مدرس

 • هرگونه مطلب یا موارد دیگر مطرح نشده در خصوص شرایط مدرس در “توافق‌نامه‌ی خصوصی مدرس” آمده است.
 • در صورت مغایرت شرایط مدرس مندرج در این صفحه و توافق‌نامه‌ی مدرس، “توافق‌نامه‌ی مدرس” ارجحیت دارد.

 

ارادتمندان و دوستداران شما “تیم وبسایت آموزشی نکته‌یار و نکته‌یار آنلاین”

2 استاد مجرب
155 نکته آموزشی
9 ساعت ویدئو
7 دوره اموزشی